7 KROKÓW WSPANIAŁEJ ZABAWY

Fotobudka została wyposażona w autorskie, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie, które automatycznie prowadzi użytkownika przez kilka prostych kroków do wykonania zabawnej sesji zdjęciowej.


INFORMACJE PODSTAWOWE

Jeśli chcesz możesz wybrać swoje ulubione tło do zdjęć, o odpowiedniej harmonii z waszymi oczekiwaniami.

Zdjecia w kilka sekund

Dzięki wykorzystaniu profesjonalnej drukarki już po kilku sekundach od zakończenia sesji fotograficznej odbierasz zdjęcia w jakoś równej wywołaniu zdjęć w fotolabie.

Bez limitu zdjęć

Zamawiasz fotobudkę na określony czas super zabawy, w tym czasie możesz wykonać tyle sesji zdjęciowych i nagrać tyle filmów ile tylko zechcesz.

Nie tylko Fotobudka

W naszej fotobudce możesz także nagrać krótkie video np. z życzeniami dla Młodej Pary i udostępnić je przez e-mail lub bezpośrednio na Facebook.

Kompleksowa usługa

Dostarczamy kompleksową usługę bez ukrytych dodatkowych kosztów.


ZAAWANSOWANE OŚWIETLENIE LED

Dzięki wbudowanemu zaawansowanemu oświetleniu LED, fotobudka nie potrzebuje dodatkowego źródła światła. Zamontowane oświetlenie składające się z kilkunastu wydajnych żarówek LED, posiada funkcję regulacji siły świecenia i dostosowania da warunków panujących wewnątrz pomieszczenia.


PROFESJONALNY MIKROFON

Nasza Fotobudka wyposażona jest w profesjonalny pojemnościowy mikrofon dzięki czemu idealnie nada się na wesela w roli "Videobudki", a goście weselni będą mogli zostawić unikatowe życzenia dla Młodej Pary.WYSOKIEJ JAKOŚCI AKCESORIA

Staramy się aby doświadczenia związane z naszą Fotobudką były jak najlepsze dlatego też dbamy o każdy element zabawy. Stawiamy na wysokiej jakości produkty. Nasze akcesoria wykonywane są z 6mm sklejki drewnianej na specjalne zamówienie. Dzięki czemu efekt na zdjęciach jest zdecydowanie lepszy niż w przypadku tanich papierowych akcesoriów proponowanych przez wiele firm na rynku,


WYMAGANIE TECHNICZNE

Fotobudka działa w 3 różnych trybach aby efekt był jeszcze bardziej oszałamiający:

ZASILANIE

Potrzebujemy dostępu do zasilania w odległości ok. 20 m od miejsca ustawienia fotobudki

Przestrzeń

W celu komfortowego funkcjonowania fotobudki potrzebna jest przestrzeń ok. 2 x 3 metry.

Czas montażu

Montaż prowadzony jest zawsze przed rozpoczęciem imprezy/wesela.

Fotobudka Epic-Events
Znajdź nas na Instagramie